نتایج جستجو برای عبارت :

پروژه ی ارسالی - بازی جالب در پایتون (ورژن 2)

فرستنده : [+] DELSY [+]
نام پروژه : ترکل - Turcle
دسته بندی : پایتون - python
توضیحات : این پروژه یک بازی هستش . این بازی بر پایه شانس و احتماله . بازی به طوریه که وقتی اجرا میشه به طور شانسی برای شما شروع به دایره کشیدن میکند . هر چقدر دایره های شما بیشتر باشد امتیاز بیشتری میگیرید . اینکه چنتا دایره میکشه بستگی به شانس شما داره با هر بار اجرا تعداد دایره ها متفاوته . شانستونو امتحان کنین . در ورژن جدید این بازی قاب
سلام و عرض ادب خدمت مهندسین گرامی. ورژن ۲ نرم افزار civiltools رو برای استفاده دوستان آماده کردم. دوستانیکه از طریق خود نرم افزار اقدام به آپدیت نرم افزار میکنند نیازی به دانلود ورژن جدید ندارند. این ورژن رو از این جهت منتشر میکنم که برخی از دوستان در محل کار یا جایی هستند که دسترسی به اینترنت ندارند و نمیتونند نرم افزار رو آپدیت کنند.

در مورد نحوه نصب نرم افزار به ورژن مطلب ورژن ۱٫۶ مراجعه کنید:

civiltools v 2.0
سلام و عرض ادب خدمت مهندسین گرامی. ورژن ۲ نرم افزار civiltools رو برای
استفاده دوستان آماده کردم. دوستانیکه از طریق خود نرم افزار اقدام به
آپدیت نرم افزار میکنند نیازی به دانلود ورژن جدید ندارند. این ورژن رو از
این جهت منتشر میکنم که برخی از دوستان در محل کار یا جایی هستند که دسترسی
به اینترنت ندارند و نمیتونند نرم افزار رو آپدیت کنند.
در مورد نحوه نصب نرم افزار به ورژن مطلب ورژن ۱٫۶ مراجعه کنید:
civiltools v 2.0
به زودی شاهد ورژن ۶ خواهیم بود ;)اگر منتظر بودید یا بودیم که ورژن 5.9 لاراول تا سه هفته دیگه به دستمون برسه و بعد از 5.5 یک ورژن جدید ‌LTS داشته باشیم، این انتظار سرانجام نداره !!!! چون لاراول داره میره روی ورژن ۶. آخه چرا؟؟؟؟
ادامه مطلب

پروژه آماده ادیوس مخصوص عروسی (باغ)
پروژه اماده میکس ادیوس
توضیحات ارسالی:
سکانس میکس و مادر به صورت جداگانهموزیک : خارجی Real_Loveپروژه کاملا ساده و در عین حال عاشقانهمیکس بسیار قوی و سینک موزیک با ویدئوخروجی 16:9ورژن ۶.۸ ادیوس

ادامه مطلب
کاشک میشود که توی اینترنت سرچ کرد در مورد آدم ها و بری قدیمی ترین ورژن شون رو دانلود کنی! اگر با ورژن الان ش حال میکنی آپدیت کنی و یا اگر حال نمیکنی حذف کنی ورژن الان شونو با ورژن قدیم شون سر و کلاه بزنی. کلا هر ورژن شون که دوست داشتنی تر!خودم از ورژن دوران راهنمایی م خوشم میاد دورانی که خبری زیادی از درد پام نبود و زندگی م کم وبیش خوب نبود و خوش اخلاق بودم و شاد!شما چه ورژن ی از خودتون رو دوست دارید
ورژن “بایوس” کامپیوتر را چگونه بیابیم؟
زمانی
که می خواهید سیستم خود را ارتقا دهید معمولا از سخت افزارها شروع می
کنید،یکی از سخت افزارهایی که بسیار مهم است “بایوس” می باشد که کنترل
عملکرد وردیها و خروجیها را برعهده دارد.
ادامه مطلب
من خیلی واقع بینم و اصلا آدم خوش بینی نیستم. اما می‌خوام برای یه مدت روی نکته ها و ویژگی‌های خوب هرچیزی تمرکز کنم چون تمرکز روی بدی‌ها کمکی بهم نکرده.(درباره زندگی شخصی‌ام حرف می‌زنم) از وضعیتی که الان دارم راضی نیستم؛ اما دارم به ورژن بهتری از خودم تبدیل می‌شم و این روند برام قشنگه.
سلام کاربران این بازی را  در عرض 1 ساعت ساختم لطفا نظرتان راجع به بازی بگید:)
نکنه:این بازی برای کامپیوتر ساخته شده:)و در دامنه وبلاگ خودمان بازی خواهید کرد مثل سایت فلش خور:)
برای بازی کردن به وبلاگ زیر بروید:
http://maxversion.rozblog.com/
انجام پروژه فلوئنت توسط صدها کارشناس حرفه ای نرم افزار فلوئنت در تمامی رشته ها و گرایش ها با بهترین کیفیت انجام میشود 
انجام پروژه فلوئنت مکانیک 
انجام پروژه فلوئنت عمران
انجام پروژه فلوئنت هوافضا
انجام پروژه فلوئنت شیمی 
ادامه مطلب
پسورد نود 32 ، 5 مرداد 1398
یوزر پسورد نود 32 ، سریال نود 32 ، رمز نود 32 ، پسورد
نود 32 ، کلید نود 32 ، کد فعالسازی نود 32 ، آپدیت نود 32 ، لایسنس نود 32
، نود 32
آپدیت نود 32 ، مخصوص ورژن های 4 تا 12 میباشد.
یوزر پسورد نود 32 ، مخصوص ورژن های 4 و 5 و 6 و 7 و 8 میباشد.
لایسنس نود 32 ، مخصوص ورژن های 9 و 10 و 11 و 12 و 13 و... میباشد.
آپدیت آفلاین نود 32 ، مخصوص ورژن های 4 و 5 و 6 و 7 و 8 میباشد.
* توجه کنید به دلیل قوانین وبسایت Blog.ir و شرکت eset نود 32 از قرار دادن یوزر پسورد و لایسنس های رای
یوزر پسورد نود 32 ، 9 مرداد 1398
یوزر پسورد نود 32 ، سریال نود 32 ، رمز نود 32 ، پسورد
نود 32 ، کلید نود 32 ، کد فعالسازی نود 32 ، آپدیت نود 32 ، لایسنس نود 32
، نود 32
آپدیت نود 32 ، مخصوص ورژن های 4 تا 12 میباشد.
یوزر پسورد نود 32 ، مخصوص ورژن های 4 و 5 و 6 و 7 و 8 میباشد.
لایسنس نود 32 ، مخصوص ورژن های 9 و 10 و 11 و 12 و 13 و... میباشد.
آپدیت آفلاین نود 32 ، مخصوص ورژن های 4 و 5 و 6 و 7 و 8 میباشد.
* توجه کنید به دلیل قوانین وبسایت Blog.ir و شرکت eset نود 32 از قرار دادن یوزر پسورد و لایسنس ها
سلام خدمت مهندسین گرامی
به لطف خدا نسخه ۳ نرم افزار civiltools رو برای استفاده مهندسین عزیز آماده کردم. قبل از نصب نرم افزار حتما ورژن قبلی رو پاک کنید. تغییرات عمده این ورژن:
۱- محاسبه ضریب j:
نرم افزار مقاطع معادل تا ورژن های قبلی توانایی محاسبه ضریب j برای مقاطع بسته (به غیر از باکس) رو نداشت. محاسبه این ضریب برای مقاطع بسته نیاز به مش بندی مقطع داشت و بدین منظور از کتابخانه meshpy استفاده شده است که در ورژن های قبلی نیست.

ادامه مطلب
سلام خدمت مهندسین گرامی
به لطف خدا نسخه ۳ نرم افزار civiltools رو برای استفاده مهندسین عزیز آماده کردم. قبل از نصب نرم افزار حتما ورژن قبلی رو پاک کنید. تغییرات عمده این ورژن:
۱- محاسبه ضریب j:
نرم افزار مقاطع معادل تا ورژن های قبلی توانایی محاسبه ضریب j برای مقاطع بسته (به غیر از باکس) رو نداشت. محاسبه این ضریب برای مقاطع بسته نیاز به مش بندی مقطع داشت و بدین منظور از کتابخانه meshpy استفاده شده است که در ورژن های قبلی نیست.

ادامه مطلب
Adobe Acrobat Reader
 جدیدترین ورژن برنامه کاربردی و محبوب Adobe Reader برای اندروید.کاربران در این برنامه فقط قابلیت مشاهده فایل های PDF را دارند. ولی امکاناتی مانند چاپ اسناد، برش آن ها، کپی محتویات و بسیاری قابلیت دیگر در این نسخه بهبود پیدا کرده است. یکی از قابلیت های جالب برنامه Adobe Acrobat Reader که نسبت به ورژن قبل بهتر شده, مدیریت اسناد و آپلود و ساخت آن ها در سایت Acrobat است.
ادامه مطلب

فرستنده : [+] DELSY [+]
نام پروژه : ترکل - Turcle
دسته بندی : پایتون - python
توضیحات : این پروژه یک بازی هستش . این بازی بر پایه شانس و احتماله . بازی به طوریه که وقتی اجرا میشه به طور شانسی برای شما شروع به دایره کشیدن میکند . هر چقدر دایره های شما بیشتر باشد امتیاز بیشتری میگیرید . اینکه چنتا دایره میکشه بستگی به شانس شما داره با هر بار اجرا تعداد دایره ها متفاوته . شانستونو امتحان کنین . در ورژن جدید این بازی قاب
گام سوم: مقدمات تولید یک نرم افزار اندرویدی بوسیله Eclipse IDEبا به کارگیری از آیکون ابزار Eclipse که آیکونی بنفش رنگ بوده و بر روی دسکتاپ شما نمایان میباشد آن را اجرا نمایید. در فضا این ابزار بر روی منوی New مراجعه کرده و فایل Android و بعد از آن Android Application Project را تعیین نمائید و بر روی آیتم Next کلیک نمائید. در‌این موقعیت یک فرم پیش رویتان قرار می گیرد که دارنده بخش‌های مختلفی میباشد. فارغ از شک وتردید در صورتی‌که اخیرا با اپلیکیشن Eclipse آشنا گردیده باشید،
من این روزها حال عجیبی دارم. نه خوب خوب نه بد بد... حالم خوب نیست ولی یه جورایی خدا رو شکر می کنم، در هر لحظه و ثانیه...
چیزهای عجیبی می فهمم و تو جهم رو جلب می کنه...
همه ما می دونیم که درونمون ورژن های مختلفی از خودمون هست. ورژن عصبانی، ورژن نا امید، ورژن خوشحال و ...
 همین چند ثانیه پیش، یکی از ورژن هام که دیفالتم شده بود رو از خود اصلیم تفکیک کردم! احتمالا الان فکر می کنید دیوونه اس این:)))
ورژن دیفالت من همیشه استرس می ده و سرکوفت می زنه و باعث بی اع
 همونطور که میدانید و شاید هم به گوشتان خورده باشد که کلمه USB مخفف کلمه Universal Serial Bus به معنی گذرگاه عمومی سریال عمومی هست‌. با ما در موبایل چرو با ادامه ی ارائه یاین مطلب همراه باشید.USB ها خیلی فراگیر شده و در اکثر دستگاه پیدا میشوند. تا الان 4 ورژن USB معرفی شده. USB1،USB2،USB3، USB3.1. الان جدیدترین نسل USB همین USB 3.1 هست. مهم ترین تفاوت این سه تا (کاری به نسل یک نداریم چون دیگه خیلی قدیمی شده است) سرعت انتقال داده ها می باشد.در usb2 سرعت انتقال 480 مگابیت معادل 60
انجام پروژه های دانشجویی (آفیس)
سلام عرض ادب ،آماده همکاری در پروژه های شما،از جمله خدمات ما عبارتند از:
انجام پروژه نرم افزاری کامپیوتر #c++ ,c,  انجام   پروژه نرم افزاری کامپیوتر Python.
انجام پروژه دانشجویی و پروژه نرم افزاری کامپیوتر Java،متلب،سالید،انسیس،کتیا...
جهت رفاه حال شماطراحی وب سایت وپشتیبانی سایتآموزش تمامی دروس دانشگاهی و دانش آموزی(به صورت مجازی)ترجمه مقالات شماپروژه های نقشه کشی ،تحلیل...
با نهایت احترام
 برای اطلاعات بیشتر به
سلام و روز بخیراین پروژه‌ای بود که در زمان کارشناسی بنده در طول ترم به عنوان پروژه درس الکترونیک صنعتی باید انجام می‌شد
مدار این پروژه رو آقای مهندس شبیری زحمتش رو کشیدن و استاد درس هم دکتر ناصر اسکندریان هستن.
فعلا عکس مدار رو داشته باشیم تا بعد:
لایسنس نود 32 ورژن 12
10 مهر 1398
یوزر پسورد برای نسخه های آنتی ویروس و اسمارت سکوریتی مخصوص ورژن های 4 تا 8 نود 32 میباشد.
لایسنس برای نسخه های آنتی ویروس ، اینترنت سکوریتی و اسمارت سکوریتی مخصوص ورژن های 9 و 10 و 11 و 12 و 13 و... نود 32 میباشد.
آپدیت آفلاین برای نسخه های آنتی ویروس و اسمارت سکوریتی مخصوص ورژن های 4 و 5 و 6 و 7 و 8 نود 32 میباشد.
آپدیت نود 32 به صورت روزانه و رایگان منتشر میشود و در صورت استفاده حداکثر 30 روز آنتی ویروس شما را بروزرسانی میکند.
آپدیت
لایسنس ورژن 12 نود 32
25 مهر 1398
یوزر پسورد برای نسخه های آنتی ویروس و اسمارت سکوریتی مخصوص ورژن های 4 تا 8 نود 32 میباشد.
لایسنس برای نسخه های آنتی ویروس ، اینترنت سکوریتی و اسمارت سکوریتی مخصوص ورژن های 9 و 10 و 11 و 12 و 13 و... نود 32 میباشد.
آپدیت آفلاین برای نسخه های آنتی ویروس و اسمارت سکوریتی مخصوص ورژن های 4 و 5 و 6 و 7 و 8 نود 32 میباشد.
آپدیت نود 32 به صورت روزانه و رایگان منتشر میشود و در صورت استفاده حداکثر 30 روز آنتی ویروس شما را بروزرسانی میکند.
آپدیت
لایسنس نود 32 ورژن 13
30 مهر 1398
آپدیت
آپدیت ورژن 12 نود 32
10 آبان 1398
آپدیت
آپدیت نود 32 ورژن 12
1 آبان 1398
آپدیت ن
آپدیت نود 32 ورژن 13
20 آبان 1398
آپدیت
یوزر پسورد ورژن 8 نود 32
1 آذر 1398
آپد
یوزر پسورد نود 32 ورژن 8
10 آذر 1398
آپد
کد فعالسازی ورژن 12 نود 32
1 دی 1398
آپد
2556 - «جف گُلدبِرگ» محققی آمریکایی از طریق تحلیل داده‌ها، دریافت که وزارت امور خارجه آمریکا طی پروژه‌ای به‌نام «ایران دیس اینفو» (IranDisinfo) اخبار دروغ و جعلی را در فضای مجازی منتشر می‌کرده تا مردم ایران را نسبت به حکومت بدبین و مایوس کند! این محقق آمریکایی، اسامی 29 اکانت توییتری اصلی و سرشاخه‌‌های توزیعی این پروژه را استخراج کرده. جالب آنکه نوچه‌های «ربع پهلوی» و عوامل رسانه‌هایی مانند «صدای آمریکا» در صدر این لیست هستند!منبع: yon.ir/mzdr109
دا
یکی‌از مواقعی که در کلیه انواع پروژه های عمرانی حائذ اهمیت است، این مسئله میباشد که برای پیروزی در یک پروژه عمرانی، باید تمام مخارج لازم برای به اتمام وصال پروژه به طور کامل احتساب گردیده تا پروژه یک پروژه برنده کنیه بگیرد. در صورتی که در پیش گویی و محاسبه هزینه ها، به صدق فعالیت نشود،
ادامه مطلب
ورژن 2 منتشر شد :)
برای دانلود بازی، ابتدا ورژن 2 و سپس فایل تکمیلی را کلیک و دانلود کنید.
نکته: اگر فایل تکمیلی را قبلا دانلود کرده اید، دوباره باید دانلود کنید. البته اگر فایل تکمیلی را دانلود نکنید و کار مربوط به آنرا انجام ندهید، موسیقی های خوب و مناسب بازی را از دست خواهید داد. به همین خاطر توصیه ما، دانلود این فایل، یک بار برای همیشه است.
راهنما بازی درون خود بازی است و نیازی به توضیح در بیرون بازی نیست.تغییرات جدید در ورژن 2:

تغییر نام بازی
یک وب سایت html جالب و کاربری به زبان html اماده کرده ایم که این پروژه یک سایت طبیعت شناسی به زبان html طراحی شده است و از دوست عزیزمون تشکر میکنم که این پروژه را برای سایت خودشون ارسال کردند.کارای این وب سایت در مورد عناصر طبیعت و جنگل و چگونگی حفظ و نگهداری محیط زیست می باشد که امر طبیعی هستش.پیشنهاد میکنم دوستانی که html کار میکنن حتما دانلود کنن چون به عنوان یک پروژه اموزشی استفاده کنند بالاخره html یک زبان پایه ای طراحی وب هستش که در همه زبان های تح
  چند وقت پیش قرار شد با یه آقایی به عنوان راهنما و مشاور توی یه پروژه همکاری کنم ایشون ماجرای پروژه رو تعریف کردند و به من این اطمینان رو دادن که بابت پرداخت هزینه ها نگرانی نداشته باشم ، من هم پروژه رو جدی گرفتم زمان گذاشتم و یکسری بررسی های اولیه رو انجام دادم تا بتونم با شروع پروژه به ایشون کمک کنم ، اما متاسفانه بعد از هر تماس تلفنی ماجرا جور دیگری تغییر میکرد تا رسید به کنسل شدن پروژه و اینکه بریم سراغ پروژه های دیگه ای که به من پیشنهاد ش
دانش پژوهان گرامی ، در این قسمت پاورپوینت جامع و کامل مدیریت و کنترل پروژه در 213 اسلاید با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دانلود فایل 

مدیریت و کنترل پروژه.مدیریت و کنترل پروژه شیرمحمدی pdf دانلود.مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات.مدیریت و کنترل پروژه شیرمحمدی.مدیریت و کنترل پروژه ppt.مدیریت و کنترل پروژه.مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات مولاناپور
پسورد نود 32 | 15 مرداد 1398
لایسنس نود 32 ، مخصوص ورژن های 9 و 10 و 11 و 12 و 13 و...
یوزر پسورد نود 32 ، مخصوص ورژن های 4 و 5 و 6 و 7 و 8
آپدیت آفلاین نود 32 ، مخصوص ورژن های 4 و  5 و 6 و 7 و 8
لایسنس رایگان نود 32 و یوزرنیم پسورد جدید نود 32 ، رمز نود 32 ، پسورد نود 32 ، کد فعالسازی نود 32 ، نود 32
* به دلیل قوانین سایت blog.ir و شرکت eset از قرار دادن یوزر پسورد و لایسنس های رایگان نود 32 معذور هستیم. *
یوزر پسورد و لایسنس های نود 32 به صورت روزانه و رایگان
منتشر میشوند. شما میتوانید با
پروژه آماده ادیوس اسلایدشو عکس با قاب طلایی
  پروژه بسیار زیبای اماده ادیوس خارجی کاری از استودیو Banhadam  پروژه اسلایدشو عکس با قاب طلایی  ورژن ادیوس ۷. ۸ . ۹ بدون نیاز به پلاگین تنظیم موزیک دلخواه تان در کلیپ کیفیت عالی full HD این پروژه بدون دستکاری و به همراه عکس های اصلی جهت استقاده به شما ارایه شده .طیب انلاین تنها انتشار دهنده این پروژه می باشد.   ...دریافت فایل
یوزر پسورد نود 32 | 12 مرداد 1398
لایسنس نود 32 ، مخصوص ورژن های 9 و 10 و 11 و 12 و 13 و...
یوزر پسورد نود 32 ، مخصوص ورژن های 4 و 5 و 6 و 7 و 8
آپدیت آفلاین نود 32 ، مخصوص ورژن های 4 و  5 و 6 و 7 و 8
لایسنس رایگان نود 32 و یوزرنیم پسورد جدید نود 32 ، رمز نود 32 ، پسورد نود 32 ، کد فعالسازی نود 32 ، نود 32
* به دلیل قوانین سایت blog.ir و شرکت eset از قرار دادن یوزر پسورد و لایسنس های رایگان نود 32 معذور هستیم. *
یوزر پسورد و لایسنس های نود 32 به صورت روزانه و رایگان
منتشر میشوند. شما میتوان
دانلود آهنگ عشقت که باشه ریمیکس
دانلود آهنگ مهدی جهانی عشقت که باشه بدون ریمیکس
دانلود ریمیکس شاد عشقت که باشه
متن آهنگ عشقت که باشه

دانلود آهنگ عشقت که باشه ورژن آروم
عشقت که باشه دنیام آرومه ورژن اروم
دانلود آهنگ ریمیکس عشقت که باشه دنیام آرومه
مدل سازی و رندر کابینت آشپزخانه مدرنانجام پروژه های 3dپروژه های تریدی مکسپذیرش پروژه های معماریمدل سازی و رندر گیریانیمیشن معماریپروژه های دانشجوییشیت بندیپایان نامه3dmax -autocad -sketchup -lumionبرای سفارش با شماره 09355028458 تماس بگیرید و یا در واتساپ یا تلگرام پیام دهید.
در این پروژه انواع سنسورهای اکسیژن از جمله سنسور معروف o2-a2 و m-03 و دیگر سنسور های رایج راه اندازی می شود.در این پروژه از یک نمایشگر(LCD,7SEG و ...) استفاده می شود. همچنین برای این پروژه از رله جهت کنترل مقادیر اکسیژن استفاده می شود.
برای سفارش و یا توضیحات بیشتر به شماره 09146416580 در تلگرام یا واتس آپ پیام دهید.
انجام پروژه معماری 3dتری دی مکس طراح 3Dانجام پروژه های معماری3dmax autocad photoshop Lumion sketchupطراحی نمادکوراسیون داخلیکابینت اشپزخانهغرفه نمایشگاهیپروژه های دانشجوییترسیم پلان اتوکدی نما برششیت بندی با فوتوشاپانجام پروژه 3d maxرندر گیری و مدل سازیانجام تری دیانیمیشن سازی معماریجهت سفارش با شماره 09355028458 تماس بگیرید یا در تلگرام یا واتساپ پیام دهید
برای خرید لایسنس های تمامی ورژن نود32 و اسمارت سکوریتی اصلی در ادرس زیر مراجعه کنید 
پس از تکمیل مشخصات لایسنس را خریداری کنید و دریافت کنید به صورت انلاین 
ورژن 12 و 11 نود32 و اسمارت سکوریتی 
را در فروشگاه زیر خریداری کنید 
با امنیت و تضمین اصلی بود 
فروشگاه زیر 
http://shop313.ir
در این پروژه انواع شفت انکودر  افزایشی یا مطلق متصل به موتور راه اندازی می شود.شفت انکودر افزایشی به ازای چرخش با زاویه خاص تعدادی پالس تولید میکند که پالسها تولیدی به آیسی 4017  و سپس به میکرو داده می شود و مقدار چرخش بدست می آید.در این پروژه از یک ارتباط RS232 یا RS485 با PC S یا PLC استفاده شده است.برای سفارش پروژه یا توضیحات بیشتر به شماره 09146416580 در واتس آپ یا تلگرام پیام دهید.
پذیرش پروژه های معماری 
انجام پروژه های 3dپذیرش پروژه های معماریمدل سازی و رندر گیریانیمیشن معماریپروژه های دانشجوییشیت بندیپایان نامه3dmax -autocad -sketchup -lumionبرای سفارش با شماره 09355028458 تماس بگیرید و یا در واتساپ یا تلگرام پیام دهید..... 
ما در پست های قدیمی برنامه ماین ایماتور رو گذاشته بودیم ولی اون ورژن قدیمی بود..
امروز براتون آخرین ورژن ماین ایماتورو گذاشتم تا دانلود کنید
همیشه میتونید از اینجا دانلود کنید، زیرا:
با انتشار ورژن جدید ماین ایماتور از سازنده همون موقع تو این مطلب هم بصورت اتوماتیک آپلود میشه!
برای دانلود به ادامه ی مطلب برید
ادامه مطلب

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل پاورپوینت های جامع و کامل درس اصول مدیریت ساخت ویرایش نیمسال اول ۹۹-۹۸ با فرمت ppt- قابل ویرایش با کیفیت عالی می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول ارزشمند را دریافت و دانلود نمایید.
پاورپوینت های درس اصول مدیریت ساخت شامل موارد ذیل میباشد:
جلسۀ اول: تاریخچه در ۱۲ اسلاید
جلسۀ دوم: تعاریف در ۲۳ اسلاید
جلسۀ سوم: موفقیت پروژه در ۱۴ اسلاید
جلسۀ چهارم: وظایف و شایستگی‌های مدیر پروژه در
می توانید برای نصب روی دستگاه اندرویدی خود این ورژن را دانلود و نصب نمایید
سوالات جدید را در بخش های مرتبط با خودشون اضافه کردیم
http://s6.picofile.com/file/8386523784/salahiat_balini_21_hamrahpay_device2.apk.html

روی نوشته بالا کیلیک کنید تا وارد سایت دانلود شوید 
توسط تیم نرم افزاری دکتر حسین زاده imss.ir @dralihz
انجام پروژه متلب در تمامی رشته ها و گرایش ها توسط اساتید گروه متلب پروژه با بهترین کیفیت و کمترین قیمت 

متلب چیست ؟
MATLAB کوتاه شده عبارت matrix laboratory ( آزمایشگاه ماتریس ) می باشد که برای افرادی طراحی شده است که بیشتر با محاسبات عددی و جبر خطی سر و کار دارند. نرم افزار متلب بر پایه زبان ماتریس ها کار میکند، یعنی تمامی عملیاتی که در آن انجام می شود در داخل ماتریس ها ثبت و ذخیره می شود.

سایر خدمات متلب پروژه در حوزه متلب 
فعالیت مشابه گروه متلب پرو
‍ ‍ ‍ ‍ دانلود نسخه کرک بازی American truck simulator+24DLC | امریکن تراک
ورژن:1.36.1.00حجم:2.1Gرمز:www.yasdl.com♻️آپدیت ۱۸ آبان⚠️دارای DLC Utah
دانلود از چهار پارت زیر:
پارت اول: https://xip.li/TLWmIA
پارت دوم: https://xip.li/lxt61m
پارت سوم: https://xip.li/UFYu8E
پارت چهارم: https://xip.li/xblhmH
عکس های جالب و دیدنی روز 22 خرداد 1398
برداشتن آب از دریاچه ای خشک شده در “چنای” هند/ رویترز
اتاق تخلیه استرس در نمایشگاه لوازم مصرفی برقی در شهر شانگهای چین/خبرگزاری فرانسه
عکس فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ای در “جیانگسو” چین
جنسیس جی 80 مدل 2018
استقبال از گردشگران اروپایی در بندر شهر کلمبو سریلانکا/ رویترز
بدون شرح
گاوبازی در مادرید اسپانیا/EPA
robeka robeka.ir تصاویر دیدنی تصاویرجالب تصاویرجالب و دیدنی روبکا عکس های جالب عکس های جالب و دیدنی عک

ورژن جدید استاندارد مدیریت کیفیت و تفاوت آن با ورژن های قبلی
ورژن جدید استاندارد مدیریت کیفیت و تفاوت آن با ورژن های قبلی برای مشاور ایزو همین حالا با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید.
[PDF]
تاریخچه و وضعیت فعلی استانداردگذاری حسابداری در ایران
قابلیت مقایسه گزارش های مالی و کاهش هزینه این مقایسه برای سرمایه گذاران، ... دو عامل جذب سللرمایه های خارجی و دسللت یابی به استانداردهای گزارشگری. مالی با کیفیت تر .... تفاوت اصلی ب
دانلود آهنگ داعشی الله اکبر
داعشی الله اکبر

دانلود آهنگ داعشی الله اکبر
این ترپ استپ در چندین ورژن ادیت و ساخته شده است که ما در وبسایت نکس لود دو ورژن از آن را برای شما قرار میدهیم . نکته ی مشترک بین تمامی ورژن های این ترپ استپ صدا های انفجار همراه با الله و اکبر است و حتی در برخی قسمت ها نیز صدای تیر اندازی نیز شنیده میشود . لطفا پس از گوش دادن به این موزیک نظرات خود را با ما در میان بگذارید .
ادامه مطلب
با سلام دوستان عزیز خبر خوبی براتون داریم اپلیکیشن آزمون صلاحیت بالینی دکتر علی را به ورژن 22 به روز رسانی کردیم امیدوارم از شکل و طرح جدید برنامه خوش تون بیاد تمام نیازهای شما را سنجیدیم تا در قالب یک اپلیکیشن بتوانیم شش اپلیکیشن را ارائه کنیم که به زودی در هم ادغام می شوند و شما با یک نصب می توانید شش اپلیکیشن بسیار مفید تیم خوب دکتر علی را در اختیار داشته باشید روی لینک زیر کیلیک کنید تا ورژن 22 برای اندروید را دانلود و نصب نمایید دوستانی که
پروژه ام کی الترا
کنترل ذهن از راه دور
پروژه نامحسوس
بوسیله کاشت ایمپلنت و ریز تراشه میکرو چیپ ست
پروژه سازمان یافته برای کنترل ازهان و رفتار
بوسیله ی شکنجه های روحی و فیزیکی

http://mct-mrt.blogfa.com

http://bayanbox.ir/info/3909659395884702931/BingSiteAuth

در این قسمت میخواهیم نگاهی به ماژول مدیریت پروژه در نرم افزار هایCRM بیاندازیم که چطور باعث بهبود روند پروژه میشوند :
مازول مدیریت پروزه در نرم افزار های crm به گونه ایی برنامه ریزی شده که تمام اهداف شرکت رادر بخش پروزه ها راه اندازی و برنامه ریزی میکند میتوانید اطلاعات گسترده ایی اعم از (بودجه ،فاز های پروژه، وظایف افراد ،تاریخ شروع و پایان ) وارد نرم افزار کرده تا بدون دردسر روند کار را به بهترین شکل پیگیری نمایید .
به طور سنتی مدیریت پروزه شا
پس از
مدتها فرصت بازبینی کتاب
پروژه طراحی پهپاد در سالیدورک فراهم شد و اکنون با کمی تغییرات در بدنه پهپاد
، ورژن دوم این کتاب روی وب سایت قرار گرفت. تغییرات اخیر در جهت زیبایتر کردن
طراحی بدنه و استفاده از ابزارهای سطح سازی در سالیدورک صورت گرفت. این کتاب با
هدف آموزش کامل سالیدورک حین انجام یک پروژه طراحی جذاب تالیف شده است.

وب سایت آموزش سالیدورک - solidworks
لایسنس نود 32 آپدیت نود 32 سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸
یوزر پسورد نود 32 سشنبه 18 اردیبهشت 1398 پسورد نود 32 تاریخ چهارشنبه 19 اردیبهشت 1398لایسنس نود 32 جمعه 21 اردیبهشت 1398کد لایسنس آنتی ویروس نود 32 سشنبه 18 اردیبهشت 1398 آپدیت نود 32 ۱۷ یوزر پسورد اردیبهشترایگان نود 32 اردیبهشت سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸سریال رایگان آنتی ویروس پسورد 32 nod32آپدیت نود 32 سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸پسورد نود 32 ورژن 8 آپدیت نود3 2 ورژن 12 لایسنس نود 32 ورژن 12 ورژن 8 لایسنس اسمارت سکوریتی ، آپدیت اس
همراهان گرامی ! جهت دسترسی به سامانه ساجد به نشانی sajed.divan-edalat.ir لطفا فقط از آخرین ورژن مرورگر #کروم #google_chrome استفاده نمایید و از مرورگر های #internet_explorer ، #mozilla_firefox و سایر مرورگر ها استفاده نکنید
لینک دریافت آخرین ورژن مرورگر کروم :
* https://www.google.com/chrome
* https://soft98.ir/internet/web-browser/244-google-chrome.html
آپدیت نود 32 چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۸
یوزر پسورد نود 32 سشنبه 18 اردیبهشت 1398 پسورد نود 32 تاریخ چهارشنبه 19 اردیبهشت 1398لایسنس نود 32 جمعه 21 اردیبهشت 1398کد لایسنس آنتی ویروس نود 32 سشنبه 18 اردیبهشت 1398 آپدیت نود 32 ۱۷ یوزر پسورد اردیبهشترایگان نود 32 اردیبهشت سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸سریال رایگان آنتی ویروس پسورد 32 nod32آپدیت نود 32 سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸پسورد نود 32 ورژن 8 آپدیت نود3 2 ورژن 12 لایسنس نود 32 ورژن 12 ورژن 8 لایسنس اسمارت سکوریتی ، آپدیت اسمارت سکوری
در این آموزش ایلوستریتور به آموزش نصب ایلوستریتور می پردازیم.
آموزش نصب Adobe Illustrator CC 2019
ابتدای کار برای آموزش نصب ایلوستریتور بدین صورت عمل میکنیم که از داخل بسته نرم افزار فایل setup را کلیک می کنیم.
 همانطور که مشاهده میکنید در کادر بایستی زبان نرم افزار و مسیر ذخیره نرم افزار در سیستم خودتان را مشخص کنید. Continue را کلیک میکنیم منتظر می شویم تا نصب نرم افزار آماده شود.
بعد از آن نصب نرم افزار انجام می شود.
آموزش نصب ایلوستریتور  Adobe Illustrator در ور
آپدیت نود 32 چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۸
یوزر پسورد نود 32 سشنبه 18 اردیبهشت 1398 پسورد نود 32 تاریخ چهارشنبه 19 اردیبهشت 1398لایسنس نود 32 جمعه 21 اردیبهشت 1398کد لایسنس آنتی ویروس نود 32 سشنبه 18 اردیبهشت 1398 آپدیت نود 32 ۱۷ یوزر پسورد اردیبهشترایگان نود 32 اردیبهشت سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸سریال رایگان آنتی ویروس پسورد 32 nod32آپدیت نود 32 سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸پسورد نود 32 ورژن 8 آپدیت نود3 2 ورژن 12 لایسنس نود 32 ورژن 12 ورژن 8 لایسنس اسمارت سکوریتی ، آپدیت اسمارت سکوری
دانلود هندبوک مدیریت پروژه

هندبوک مدیریت پروژه نوشته کلایم (Ralph L.Kliem)
- به ترتیب حروف الفبا
-پروژه از الف یا ی
-مرجع درس مدیریت پروژه
-پوشش تمام مباحث مدیریت پروژه
- فرمت: PDF
- تعداد صفحه: 314
لینک دانلود :
http://file-seller.4kia.ir/info/692718/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%A8%D9%88%DA%A9-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87/?getppsid=56293
مد بینظیر تانکر MAMMUT ایرانی قابل شخصی سازی و خرید برای یورو تراک سیمولاتور۲

قابلیت خرید و شخصی سازی
تیونینگ و کابل اتصال
داشتن پلاک ایرانیقابل تغییر دادن رنگ تریلرتکسچر با کیفیت و... 
جزئیات بیشتر فایل مورد نظر:
ورژن تست شده: 1.37 و 1.36 و 1.35حجم: 27MBفرمت: SCSرمز فایل: scs-mod.blog.irقیمت: رایگانسازنده: monster_editمنبع: Persian SCS MODاسکرین شات:Persian SCS MOD 

آموزش فعال کردن مد: تماشا در اینستاگرام ما

تصاویر بیشتر از این مد:

برای دانلود از یکی از باکس های زیر استفاد
مجموعه آکس نماینده و عامل فروش کناف در ایران مفتخر است که با ۳۰ سال تجربه و به ثمر رساندن پروژه های موفقیت آمیز در تهران و شهرستان ها اجرای پروژه های ساختمانی شما را از صفر تا صد به عهده گیرد. این مجموعه اکثر پروژه های خود را با بهره مندی از متریال ممتاز و با کیفیت کناف اجرا می کند و آمادگی اجرای انواع پروژه های ساختمانی، اداری ، مسکونی ،‌ورزشی و … را دارد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان ،‌ بازدید پروژه و یا خرید محصولات کناف همین حالا با دف
~چه جمله هایی درونگراها رو می ترسونه؟~
*این یک پروژه گروهیه!*
درونگراها به طور کل وقتی پروژه هارو تنهایی جلو می برن بهتر کار می کنن. چون می تونن راحت و بدون مزاحمت بقیه روی کارشون تمرکز کنن. اونها مثل برونگراها تمایلی به بلند بلند فکر کردن ندارن، معمولا افکار، احساسات و ایده هاشون رو به صورت درونی پردازش و طبقه بندی می کنن.برای درونگراها، پروژه های گروهی تو مدرسه یا محل کار یعنی کنار اومدن با تغییر یهویی برنامه ها و بحث و مشکلات گروهی. اونا به
انجام پروژه های معماریانجام پروژه دانشجویی معماری 3dmaxپذیرش و انجام کلیه کارهای مربوط به پروژه های معماریانجام 3dانجام طراحی نماطراحی انواع پلانشیت بندیتحقیق و ارائه پاورپوینتتحلیل سایت کابینت اشپزخانه غرفه نمایشگاهیانجام طراحی دکوراسیون داخلی طراح 3dانجام پروژه های اتوکد انجام پروژه های تری دی مکس (3dmax)رسم و مدل سازی سه بعدی کلیه نقشه های معماریانجام انواع مدلینگ و رندرپروژهای معماری دانشجویی استفاده از برنامه های - Photoshop - 3D MAX-AUTOCAT- va

انجام پروژه های معماریانجام پروژه دانشجویی معماری 3dmaxپذیرش و انجام کلیه کارهای مربوط به پروژه های معماریانجام 3dانجام طراحی نماطراحی انواع پلانشیت بندیتحقیق و ارائه پاورپوینتتحلیل سایت کابینت اشپزخانه غرفه نمایشگاهیانجام طراحی دکوراسیون داخلی طراح 3dانجام پروژه های اتوکد انجام پروژه های تری دی مکس (3dmax)رسم و مدل سازی سه بعدی کلیه نقشه های معماریانجام انواع مدلینگ و رندرپروژهای معماری دانشجویی استفاده از برنامه های - Photoshop - 3D MAX-AUTOCAT-
پیش نیازهای این دوره
این دوره هیچ پیشنیازی ندارد، از سطح پایه و با زبانی ساده تدریس شده است.
آموزش فتوشاپ مبتدی تا پیشرفته : شاید برای شما هم تا به حال به فکر این افتاده اید تا بتوانید کار های مربوط به ویرلیش تصویر و طراحی تصاویر برای صفحات وب را خودتان انجان دهید به همین منظور تیم آموزشی سون لرن تصمیم گرفت دوره اموزش حرفه ای فتوشاپ را به صورت کامل و پروژه محور آموزش دهد این آموزش کامل فتوشاپ مناسب برای عکاسان و طراحان وب می باشد . با توجه به
برای پایه هفتم ۱)آموزش کشت گیاه انجام پروژه ارائه پروژه بعد از تعطیلات به همراه مستندات
۲):آموزش دوخت های اولیه انجام دوخت هاتهیه مستندات از فعالیتها در قالب عکس و فیلم ارائه یک پروژه مبتنی بر دوختها پس از تعطیلات
۳) پودمان نقشه کشی 
پایه هشتم : ۱)آموزش پودمان شهروند الکترونیک ۲انجام پروژه تولید فیلم کوتاه و ساخت یک کلاژ تصویر ارائه پروژه یا ایمیل پروژه به معلم ۲)آموزش پودمان اداری 
طراحی فاکتور فروش و نوشتن نامه اداری ارائه به معلم از
عکس های دیدنی و جالب 15 بازدید
گلف بازی در ساحل کالیفرنیا
زنان مسئول صندوق های رأی انتخابات ریاست جمهوری قزاقستان
فروشنده دوره‌گرد سیر و پیاز در شهر هاوانا کوبا/ خبرگزاری فرانسه
بدون شرح
یک طرفدار تیم ملی کریکت پاکستان در بازی این تیم مقابل استرالیا در جام جهانی کریکت در بریتانیا/ گتی ایمجز
بدون شرح
بازدید
“سوفی” با لقب سلطنتی “کنتس وِسِکس” همسر شاهزاده “ادوارد” از اعضای
خاندان سلطنتی بریتانیا از اردوگاه آوارگان سوری در دره “بقاع”
یوزر پسورد نود 32
لایسنس نود 32 ، یوزر پسورد نود 32
13 مرداد 1398
آپدیت نود 32 و لایسنس نود 32

لایسنس نود 32
برای ورژن های 9 و 10 و 11 و 12 و 13 و... میباشد.
(اینترنت سکوریتی - اسمارت سکوریتی - آنتی ویروس - موبایل سکوریتی)

یوزر پسورد نود 32
برای ورژن های 4 و 5 و 6 و 7 و 8 میباشد.
(آنتی ویروس - اسمارت سکوریتی)

آپدیت آفلاین نود 32
برای ورژن های 4 و 5 و 6 و 7 و 8 میباشد.
(اسمارت سکوریتی - آنتی ویروس)
دوستان به دلیل قوانین سرویس وبلاگ دهی Blog.ir و شرکت eset از قرار دادن یوزر پسورد و لای
حتما می دانید که سیستم عامل اندروید دارای ورژن های مختلفی است و همه ساله به ورژن های جدیدتری بروزرسانی می شود که نسبت به ورژن قبلی از کارایی های بیشتری برخوردار می باشد. در این بین شیوه باز کردن قفل گوشی و الگوی برندهای مختلف اندروید بر حسب ورژن اندروید آن ها متفاوت می باشد که در ادامه این مطلب به آموزش باز کردن قفل گوشی آن ها را به تفکیک توضیح خواهیم داد.
1-    بازکردن قفل پترن در اندروید 2.3 یا بالاتر
Android Device Manager این حالت ساده ترین و بهترین ر
مشخصات کلی پروژه ترنج دژبان ارتش (سرورناز- امید دژبان)
پروژه ترنج دژبان ارتش شامل ۲ برج مسکونی ۲۱ طبقه می باشد.متراژ واحدهای پروژه ترنج دژبان ارتش : حدود ۱۰۰ مترقراردادساخت: متری ۱٫۵ میلیون تومان و با احتساب ۳۰% هزینه مشاعات تقریباً متری ۲ میلیون می باشد.گودبرداری تمام شده است ودر حال اجرا فندانسیون است.واریزی : تا کنون اعضاء مبلغ ۷۵ میلیون تومان واریزی دارند.شرایط پرداخت: ۳ فقره چک ۴۰ میلیون تومانی به فاصله ۸ ماه یک بار تا پایان پروژهمبلغ
طراحی واحد مسکونی طراح تری دیانجام پروژه های معماری 3dmax -autocad -phothosop -lumionانجام پروژه 3dمدل سازی و رندرگیریرندر 360 درجه با قابلیت چرخش موس در فضاانیمیشن معمارینما - دکوراسیون داخلی - کابینت اشپزخانه - غرفه های نمایشگاهیانجام پروژه دانشجوییانجام پروژه سه بعدی با کیفیت بالا و قیمت مناسب جهت سفارش با شماره 09355028458 تماس یا در تلگرام یا واتساپ پیام دهید.
پروژه هایی که شروع میکردم زمانبندی اشتباه و تنبلی و اهمیت ندادن به پروژه باعث میشد همیشه روزهای اخر پر استرسی رو داشته باشم 
در حالی که اگر همون روز اول کارو شروع و تقسیم بندی میکردم هم استرس کمتری داشتم هم کار با کیفیت بهتری انجام میشد .
از وقتی دارم دورکاری پروژه ها رو انجام میدم زمانبندی دقیق تری دارم و کار ها بهتر داره انجام میشه . دو تا پروژه خیلی وقت گیر و اعصاب خورد کن تو این یکی دو روز تموم میشه
سیستم اطلاعات مدیریت پروژه
فرمت: پاورپوینت (قابل ویرایش)تعداد اسلاید: 25 اسلایداین فایل شامل مباحث زیر است:تعریف پروژه، فرآیندهای پروژه، فرآیندهای مدیریت پروژه، حوزه های دانش مدیریت پروژه و ... است
پروژه تعزیرات حکومتی
موقعیت مکانی و مشخصات پروژه
پروژه آبشار در منطقه 22 شهرداری تهران، در شمال اتوبان همت بعد از برج های نمونه قرار گرفته و توسط تعاونی تعزیرات حکومتی با همکاری شرکت سامان گستران پویا در حال اجرا می باشد.
این پروژه که پشت بیمارستان تریتا و پروژه تجاری رزمال ساخته شده 12 برج را شامل می شود که از واحدهایی با 90 تا 120 متر زیربنا برخوردار می باشند. موقعیت مکانی مناسب مجموعه سبب شده تا واحدهای شمالی از ویوی ابدی کوه بهره ببرند.
آموزش کامل جاوااسکریپت و جی کوئری
این دوره یکی از جذاب ترین دوره هایی خواهد بود که سون لرن قصد برگزاری آن را دارد. در طول دوره با انجام ده ها پروژه عملی، کاربردی و جذاب، شما را با قدرت بلامنازع جاوااسکریپت و جادوی آن در طراحی صفحات وب آشنا خواهیم کرد.
لیست سر فصل ها:
فصل ۱ : معرفی جاوااسکریپت و قدرت آن، پیشنیازها و آماده سازی محیط کار
فصل ۲ : قرارداد ها، شروع کدنویسی حساب شده و مفاهیم پایه !
فصل ۳ : انواع داده ها، متغیر ها و عملگرها در زبان جاوااس

پروژه نرم افزار هک رس (HEC-RAS)
تخفیف ویژه به مدت محدود کاملترین پروژه نرم افزار هک رس (HEC-RAS) در بازار و اینترنت قابل استفاده برای دانشجوهای عزیز در رشته های عمران و مکانیک و هر رشته ای که درس هیدرولیک داشته باشد. این مجموعه شامل فایل های زیر است : 1-پروژه اصلی و جامع شامل پروژه نرم افزاری و گزارش کار ...
دریافت فایل
مد بینظیر VOLVO FH540 برای یورو تراک سیمولاتور۲

قابلیت خرید از فروشگاه VOLVO
تیونینگ اختصاصی
قابلیت کف خوابتکسچر با کیفیت و... 
جزئیات بیشتر فایل مورد نظر:
ورژن تست شده: 1.37 حجم: 170MBفرمت: SCSقیمت: رایگانسازنده: OveRTRucK,Molotov,furkan61منبع: Persian SCS MODاسکرین شات:Persian SCS MOD 

آموزش فعال کردن مد: تماشا در اینستاگرام ما

تصاویر بیشتر از این مد:
برای دانلود از یکی از باکس های زیر استفاده کنید:
لینک اصلی: Persian SCS MOD I DOWNLOAD 
لینک کمکی: Persian SCS MID I DOWNLOADنکته! 
– به هیچ عنوان
به نام خدا و تبیرک سال جدید 
پس از مدت زمان زیادی که از آخرین مطلب ارسالی گذشته است ، به اطلاع می رساند که پس از فراغت از انجام پروژه های صنعتی و تدریس نرم افزارsolidworks در آموزشگاه ها و شرکت های صنعتی ، زمان بنده برای انجام پروژه های صنعتی ، درسی و مدلسازی طراحی های شما در اسرع وقت و نازلترین قیمت ، در اختیار شما است . 
دانلود اهنگ مثل تو دنیا ندیده فصل عشق ما رسیده (ورژن اصلی)
در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه./!♬!گل عشقم را چیدی دانه به دانه چه عاشقانه./!♬!»∵♫✿♫∷«آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی رویای من./!♬!این تو این جان من شوق چشمان من عاشق ها میکشی زیبای من./!♬!در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه./!♬!گل عشقم را چیدی دانه به دانه چه عاشقانه./!♬!»∵♫✿♫∷«
دانلود اهنگ مثل تو دنیا ندیده فصل عشق ما رسیده (ورژن اصلی)
مثل تو دنیا ندید
انجام پروژه های معماریانجام پروژه تری دیانجام پروژه های معماریانجام پروژه های 3dترسیم پلان - نما -مقطعشیت بندی معماریانیمیشن سازی با لومیون3d max -vray -Autocad -sketchup -revit -photoshop -lumionجهت سفارش با شماره زیر تماس بگیرید و یا در واتساپ یا تلگرام پیام دهید.شماره تماس:   09355028458واتس اپ و تلگرام:09355028458وبسایت:3dporoje.com
گروه معماری آرکا واقع در غرب تهران متشکل از بهترین کارشناسان معماری است.
و کلیه خدمات زیر را ارائه می کند.
1-طراحی و اجرای پروژه های خاص
2-طراحی و اجرای پروژه های مسکونی، ویلایی، اداری، تجاری و غیره.
3-طراحی و اجرای پروژه های معماری داخلی شامل مسکونی، اداری، تجاری،رستوران و کافی شاپ.
4-امکان سنجی پروژه ها با توجه به موقعیت و کاربری آنها.

با سلام دوستان عزیز خبر خوبی براتون داریم اپلیکیشن آزمون صلاحیت بالینی دکتر علی را به ورژن 22 به روز رسانی کردیم امیدوارم از شکل و طرح جدید برنامه خوش تون بیاد تمام نیازهای شما را سنجیدیم تا در قالب یک اپلیکیشن بتوانیم شش اپلیکیشن را ارائه کنیم که به زودی در هم ادغام می شوند و شما با یک نصب می توانید شش اپلیکیشن بسیار مفید تیم خوب دکتر علی را در اختیار داشته باشید روی لینک زیر کیلیک کنید تا ورژن 22 برای اندروید را دانلود و نصب نمایید دوستانی که
فرستنده :‌ [+] DELSY [+]
نام پروژه : ساخت یک بازی جالب در پایتون
دسته بندی :‌ پایتون - python
توضیحات :  این پروژه یک بازی هستش . این بازی بر پایه شانس و احتماله . بازی به طوریه که وقتی اجرا میشه به طور شانسی برای شما شروع به دایره کشیدن میکند . هر چقدر دایره های شما بیشتر باشد امتیاز بیشتری میگیرید . اینکه چنتا دایره میکشه بستگی به شانس شما داره با هر بار اجرا تعداد دایره ها متفاوته . شانستونو امتحان کنین .

سورس‌ کد :

import random
import turtle
import os
print ("turcle")
q= inpu
مدل سازی و رندر اتاق خوابانجام پروژه های معماریانجام پروژه های تری دینما - دکوراسیون داخلی - غرفه نمایشگاهی -کابینت آشپزخانه - پروژه های دانشجویی و...تحقیق و ارائه پاورپونت اسکیس و راندو3dmax -autocad -photoshop -revit -lumion -sketchupمدل سازی و رندرگیری شیت بندی معماریصفر تا صد دانشجوییبا کیفیت عالی و قیمت مناسبجهت سفارش با شماره (09355028458) تماس بگیرید و یا در تلگرام یا واتساپ پیام دهید
دانلود مدل مو Calliope برای سیمز 4
Mesh:نیازی ندارد
در صورت کار نکردن مشکل از پایین بودن ورژن بازی است.

آموزش نصب مود اینجا 
آموزش دانلود از سایت اینجا

باکس دانلود:
دانلود مود مو Caliiope ورژن 1 و 2
رمز فایل:pesrian-sims
در صورت وجود هرگونه ایراد در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.
 پروژه زبان تخصصی معماری با موضوع گنبد

کد محصول : 981105
عنوان کامل پروژه : پروژه دو زبانه گنبد - Dome
مربوط به : زبان تخصصی معماری
فرمت فایل : PPTX (قابل ویرایش در نرم افزار پاورپوینت)
تعداد صفحات : ۴۰ اسلاید
تعداد تصاویر ، نقشه و دیتیل و … موجود در پروژه : ۴۰
توضیحات : پروژه به صورت دو زبانه فارسی - انگلیسی تهیه شده است. ترجمه متون به صورت دقیق میباشد و مطالب نیز از منابع معتبر تهیه شده است. همچنین در پروژه تعداد زیادی کلمات و اصطلاحات تخصصی معماری به
Microsoft Project Professional یکی از قوی‌ترین و قدیمی‌ترین نرم افزار های کنترل پروژه محسوب می‌شود. مهندسان کنترل پروژه عموماً از این نرم‌افزار به عنوان ابزاری جهت مدیریت زمان‌بندی پروژه‌ها استفاده می‌کنند. از قابلیت‌های اصلی این نرم افزار می‌توان به دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مرتبط به پروژه، پیش‌بینی و برآورد هزینه‌ها، انتخاب ترکیبی درست از منابع به صورت مجازی، تخمین زمان، منابع و فعالیت‌های مورد نیاز و پیگیری پیشرفت پروژه اشاره کرد.
ادا
دانلود ورژن جدید تلگرام
با اپلیکیشن تلگرام Telegram قادر خواهید بود روم های چت با تعداد افراد ۲۰۰ نفر بسازید و به صورت گروهی به چت کردن بپردازید.این برنامه اندرویدی به صورت رایگان
تلگرام یکی از مسنجرهای بسیار پرطرفدار و محبوب این روزها در ایران است و ما امروز برای شما جدیدترین و بروزترین نسخه اندروید تلگرام 5.9.0 Telegram دانلود

دانلود برنامه تلگرام Telegram اندروید، دانلود رایگان اخرین نسخه اپلیکیشن محبوب تلگرام با لینک مستقیم ، نرم افزار تلگرام اپ
مشخصات پروژه چشمه
پروژه چشمه که در قالب 2 برج 16 و 20 طبقه در زمینی به مساحت 15000 مترمربع قرار گرفته توسط تعاونی مسکن قدر و با 355 نفر عضو واجد شرایط، در منطقه 22 شهرداری تهران در حال اجرا می باشد. این پروژه در غرب بزرگراه آزادگان واقع شده است. این تعاونی که از سال 61 با 200 عضو در حال فعالیت است، پیش از این با نام های لانه کو و خاتم در بخش مسکن فعالیت داشته و با شماره ثبت 44444 از جمله فعالترین تعاونی های مسکن می باشد. واحد های پروژه چشمه دارای متراژ 120
اولین سرویس مناقصه پروژه های معماری بصورت آنلاین و استخدام نیروی دورکار جهت انجام پروژه های معماری شما . معماران ایرانی میتوانند با عضویت در باشگاه معماران به عنوان فریلنسر معماری به انجام پروژه های ثبتی بپردازند و کسب درآمد کنند. همچنین امکان درخواست پروژه های تجاری و حرفه ای معماری شامل درخواست انجام پروژه های طراحی داخلی - دکوراسیون و طراحی نما، طراحی نقشه های فاز یک و دو معماری، مقدور میباشد. باشگاه معماران اولین بازار کار آنلاین
پسورد نود 32
5 شهریور 1398
آپدیت نود 32
HSE در پروژه های عمرانی
دانلود جزوه HSE در پروژه های عمرانی، در 102 صفحه. فایلی بسیار مهم و حیاطی میباشد در بخش ایمنی یا اچ اس ای پروژه های عمرانی.فایلی است که آموزش میدهد چگونگی جلوگیری از انجام حوادث در پروژه های عمرانی. بسیار بسیار کاربردی می باشد ...
یوزر پسورد نود 32
10 مرداد 1398
آپدیت ن

توضیح: دیروز ینی ۱۵ بهمن ۹۸ رفته بودیم باغ کتاب که پروژه ی کامپایلر بزنیم و صب در حالیکه در بدترین حال ممکن بودم این منظره رو دیدم و کلی ذوق کردم:) به خودم قول دادم این پروژه ها تموم شد یه بار دیگه بریم اینجا فقط امیدوارم اونموقعم همین قد خوشگل باشه.

آموزش دانلود از آپلود بوی
سلام ، امروز چند پروژه فوتوشاپ با فرمت psd براتون توی وبلاگ قرار دادم انشاءالله که راضی باشیداز پروژه ها میتونید برای تولید عکس نوشته ، خبر و... استفاده کنید ، دانلود پروژه ها کاملا رایگان است 

برای دیدن پروژه ها به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب
لایسنس جدید نود 32
5 مهر 1398
آپدیت نو
لایسنس امروز نود 32
15 مهر 1398
آپدیت ن
آپدیت جدید نود 32
30 آبان 1398
آپدیت نو
در این جلسه به بررسی پروتکل CDP که Proprietary یا اختصاصی خود شرکت سیسکو هست می پردازیم.CDP - Cisico Discovery Protocol
همانطور که گفتم این پروتکل اختصاصی Device های سیسکواست که اطلاعات مربوط به دستگاه هایی که به طور مستقیم به Device مورد نظر ما وصل است را ، نشان میدهد.دریک کلام:
It is a Cisco Proprietary Protocol that discovers and shows information about directly connected Cisco devices
این پروتکل به پروتکل فضول نیز معروف هست.که دوتا ورژن داردکه ورژن یک آن از IOS 10.3 تا IOS 12.0(3)T و ورژن دو آن یعنی CDP v2 روی IOS 12.0(3)T به بعد اج
جلسه برآورد هزینه پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری با حضور معاونین فنی و عمرانی، خدمات شهری و محیط زیست و مدیران شهری در معاونت فنی و عمرانی منطقه برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در راستای تسریع در انعقاد قرارداد پروژه های مناسب سازی جلسه به منظور برآورد هزینه های هر یک از پروژه ها و برنامه ریزی پیرامون تأمین اعتبارات آنها  برگزار شد.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها